Nabízíme dřevěný zahradní nábytek z masivu pro příjemné venkovní posezení.

Trendem dnešní doby je zařídit si pod širým nebem obývací pokoj, který Vám poskytne pocit pohodlí i na venkovních částech Vašeho domu, chaty či chalupy. A k tomuto účelu Vám slouží stylový nábytek z masívu.

Zajisté bude ovlivněn počasím, teplotními výkyvy a jinými přírodními faktory, a proto musí byt nábytek kvalitní a odolný.

Venkovní nábytek ze sibiřského modřínu

Díky vynikající odolnosti materiálu bude křeslo, stůl, židle, lavice, jídelní sestava ze sibiřského modřínu sloužit nejen Vám, ale i Vašim dětem.

Dobrý dřevěný exteriérní nábytek vypadá díky svému přirozenému vzhledu materiálu pěkně na všech zahradách. Záleží pouze na Vás v jakém designu si nábytek ze sibiřského modřínu nebo dubu vyberete. Přitom jsme schopni nabízet dřevěný zahradní nábytek levně.

Jakákoliv dřevěná křesla, židle, lavice, stoly na zahradu prodáváme jak samostatně, tak i jako sestavy nábytku, takže si podle vlastních představ sestavíte sadu přesně“na míru” své zahradě. K již zakoupené sestavě nábytku si také můžete dokoupit libovolné prvky.

Jsme pevně přesvědčeni, že stylový kvalitní nábytek je prvkem, díky kterému se Vaše zahrada bude lišit od sousedních.

Nabízíme Vám možnost prohlídky našeho zahradního nábytku a dalšího sortimentu, který máte možnost vidět ve vzorkovně u naší provozovny.
Areál společnosti je otevřen od po-pá od 9:00 hod. do 18:00 hod.

Naši pracovníci Vám ochotně poradí a zodpoví Vaše dotazy. V případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám do jednoho pracovního dne předložit nákres a přibližnou kalkulaci ceny.

Několikrát za rok provádíme výprodej nábytku – sledujte proto naše webové stránky pro aktuální informace.

 
Další krátká videa z naší práce

zahradní nábytek ze dřeva