Dětské dřevěné domečky

Hrát si v domečku milují jak batolata, tak i starší děti. Dřevěné domečky jsou dokonalým řešením pro dětské hrátky. Vždyť je to tak úžasné mít vlastní domeček, může se tam vytvořit pohodlí a pozvat si hosty – hračky, kamarády nebo rodiče. V dětském dřevěném domečku se můžou skladovat hračky, a když domeček stojí venku, tak se tam lze schovat před deštěm a větrem. Pro kluky se může domeček stát pevností a pro holčičky zámkem pro princezny. Všechny domečky jsou zhotoveny z přírodních materiálů – masívu z borovice a neškodných barev.

Domečky se zhotovují podle skeletové technologie stavby domů.
Používané materiály jsou 100% přírodní a ekologicky čisté: dřevina z borovice a modřínu. Používané barvy jsou pouze na olejovém a vodním základě.
Dětský domeček na hraní je úžasným dárkem pro Vaše dítě, který mu přinese spoustu zábavy a radosti.

Jsou velmi oblíbené, neboť jsou jednoduché na instalaci, zabírají minimum prostoru a každý rodič si může dovolit dětský zahradní domeček levně koupit. Nejvhodnější prostředí pro domeček pro děti je samozřejmě na zahradě. Kde na čerstvém vzduchu mohou Vaše děti prožívat volnočasové aktivity, což je prospěšné pro jejich zdraví.

 

Naše společnost je schopna nabízet různé varianty domečků a také je připravena vyrábět dětské zahradní domečky dle individuálních zakázek, podle Vašich názorů a představ Vašeho dítěte. Dětský dřevěný domeček může být vyroben ze smrkového a borovicového dřeva.

 

Přejete si, aby dětský zahradní domek sloužil nejenom Vašim dětem, ale také Vašim vnoučatům?

Jsme připraveni Vám zhotovit venkovní podlahu pod dřevěné domky ze sibiřského modřínu – jednoho z nejtvrdších, odolných a trvanlivých dřevěných materiálů vůbec.

 

Bezkonkurenční záruka na materiál je 25 let před přírodními poškozeními.

 

Nabízíme Vám možnost prohlídky. Naše dětské domečkydřevěné domkydomky na nářadídětská hřiště máte možnost vidět ve vzorkovně u naší provozovny. Areál společnosti je otevřen od po-pá od 9:00 hod. do 18:00 hod., po dohodě i v sobotu nebo mimo pracovní dobu. Naši pracovníci Vám ochotně poradí a zodpoví Vaše dotazy. V případě Vašeho zájmu jsme schopni Vám do jednoho pracovního dne předložit nákres a přibližnou kalkulaci ceny.

 

Další krátká videa z naší práce

zahradní nábytek ze dřeva