Plotovky a oplocení

Sháníte levné plotovky? Potřebujete oplocení pozemku nebo staveb? Nevíte jaké použít dřevo na plot?

 

Pořiďte si kvalitní plot ze sibiřských dřevin. Nabízíme plotovky a oplocení za bezkonkurenční ceny! Pokusíme se uspokojit každého zákazníka. Jsme tu pro Vás jestli-že stavíte dřevěný plot,oplocení pozemku, oplocení stavby nebo potřebujete pouze plotové dílce.

 

Nabízíme plotové sloupky, plotové dílce a další materiál pro ploty a oplocení.

Plotové systémy z dřevěných materiálů dodáváme z vlastních zdrojů a tím dokážeme snížit rozpočtovou cenu na minimum, aniž by se snížila kvalita dodávaných materiálů. Plotovky a trámy pro Vás můžeme zhotovit ze sibiřských dřevin – smrk, borovice, modřín.

Plot z hoblovaných prken a hranolů svépomocí

Oplocení pozemku nebo venkovského stavení, či domu je pro někoho tradicí; pro jiného, vzhledem ke snahám některých jednotlivců „přijít na návštěvu“ bez souhlasu majitele, je zase plot naprostou nezbytností. Oplocení je ale ještě také i architekturním prvkem, který je vizitkou jeho majitele. Na tom jaké máte na plot požadavky, závisí pak i jeho cena.

Někdy můžete uvidět hradbu, která stála zřejmě skoro tolik jako normální dům, a to je už opravdu hodně přehnané. Rozhodně vám můžeme doporučit zkusit si postavit plot z hoblovaných prken, latí nebo hranolů a jsme přesvědčeni, že bude plně odpovídat veškerým vašim požadavkům, včetně ochrany a cenové dostupnosti. Můžete si i vybrat z různých druhů plotů takový, který nejvíce odpovídá stylu a architektuře na pozemku. Cena nebude výrazně vyšší ani v případě, že se rozhodnete pro luxusnější typ oplocení.
Hlavní funkce plotu je ochranná, zabránit cizímu proniknutí na pozemek, a jedna z dalších je dekorativní, vytváří společně s pozemkem a domem jeden estetický celek. Podle přání majitele je možné postaví plot z hoblovaných plotových prken různých tvarů i rozměrů. Dopružuje se použít plotovky o tloušťce od 20 mm a šířce 80 – 150 mm. Výška plotu se řídí přáním zákazníka, většinou je v rozmezí 1,5 – 4 m. Nejvíce používaným dřevem na stavbu oplocení je modřín. Vzhledem tomu, že plot bude vystaven nepříznivým povětrnostním podmínkám, včetně dešťů a velkých výkyvů teplot, musí být prkna v přípravné fázi ošetřena ochranným nátěrem (olejem, lakem, barvou) aby mohla sloužit co nejdéle.
 

Další krátká videa z naší práce

zahradní nábytek ze dřeva