Venkovní obklady na fasádu (Sibiřský modřín)

Šaty dělají člověka a venkovní obklady fasády dělají dům. Ale jen pokud je to pěkné kvalitní fasádni obklady. Dřevěné obklady fasád pro Váš dům je něco jako kabát, který by ho měl ochránit před deštěm a zimou a zároveň mu dát originální vzhled. Dřevo sibiřský modřín je pro tyto účely prověřeným materiálem. Druh dřevěného obkladu se zpravidla zanáší již do projektu, jelikož je součástí podkladů pro udělení stavebního povolení. To se týká i případů, kdy se rozhodujete pro rekonstrukci fasády domu. Kvalitní fasádní palubky, obnoví krásu stavby a mnohdy i schová některé vady původní stavby.

Požadujete obklad na fasádu který bude vyžadovat minimální údržbu?

Vynikající dřevo pro fasádu je modřín sibiřský. Venkovní palubky ze sibiřského modřínu májí dlouhou životnost a neztrácejí svojí pěknou strukturu, i když nemají povrchovou úpravu. Naopak, mokré dřevo a taktéž dřevo pod sněhovou pokrývkou sílí. Dřevěné obklady fasád z modřínu poslouží nejen Vám, ale i Vašim potomkům.

Nabízíme venkovní fasádní obklady, prkna a terasové desky ze sibiřských dřevin.

Úprava venkovních zdí a stěn místností může být různá. Pokud jsme postaveni před výběr „obklad nebo omítka“, většina z nás dá přednost vrstevním konstrukcím s zateplením. Dnes je na trhu se stavebninami opravdu velký výběr umělých materiálů na dokončovací práce, ale obložení přírodním dřevem je považováno za klasiku a jeho obliba rok od roku stoupá. Svojí jedinečností, jednoduchostí montáže a šetrností k životnímu prostředí bylo řezivo vždy na prvním místě. Na obklad stěn a zdí se používá srubový profil, hoblovaná omítaná prkna, rhombus a profil klasik., nejoblíbenějším materiálem ze dřeva ale byly a zůstávají právě palubky, které se můžete zakoupit na našich stránkách.

Ujišťujeme Vás, že s našimi obklady na fasádu budete vždy spokojeni!

Další krátká videa z naší práce

zahradní nábytek ze dřeva